Pravna podrška u Općini Tounj 09. 08. 2012

OpćinaVijesti

S obzirom na svakodnevne izmjene i dopune koje se dešavaju u zakonima i pravilima, veliki broj osoba s invaliditetom ne snalaze se u toj šumi propisa koje iziskuje stručno tumačenje istih, a sve kako bi ostvarili određena prava na osnovu invaliditeta.

Tako je dana 09. kolovoza 2012. godine održana pravna podrška i savjetovanje po projektu „We do change together – Činimo promjene zajedno“ financiranog od Središnje agencije za financiranje i ugovaranje programa i projekata Europske unije u Općini Tounj koja je ujedno i Partner na projektu.

Svi savjeti za krajnje korisnike su besplatni, a od početka provedbe projekta vidljiva je velika zainteresiranost korisnika.

Karlovac, 16. kolovoz 2012.

Predsjednica Udruge/voditeljica projekta
Gordana Jurčević

Prijašnje vijesti

Evo i nas u školskim klupama…

tounj

Poziv na proslavu Dana Svetog Mihovila 29.09.2018.

tounj

Dva dana slavlja i zabave u općini Tounj povodom Dana općine Tounj i Dana župe Sv. Ivan Krstitelj

tounj

Komentiraj

Ova web-stranica koristi Akismet za smanjenje spama. Saznajte kako se obrađuju podaci vaših komentara.